Firmamız başka bir firma tarafından satılan sadece 15 gün içinde yıpranan makineyi alıyor ve yerine makinamızı veriyor.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
MAKİNE ALIRKEN DİKKAT EDİLMESİ GEREKEN ALTIN KURALLAR
Firma olarak daha önce bir çok makine imalatçısının bayiliğini yaptığımızdan dolayı bu konuda son derece tecrübeliyiz. Gelişen rekabet ortamında bazı firmalar AISI 304 krom sac yerine maliyeti çok daha ucuz olan 430-302 tipi krom sac yada hurda sac kullanarak maliyetleri oldukça alt seviyeye çekmektedirler. Görüntü itibari ile ayırt edilemeyen bu makineler en geç 1 yıl içerisinde paslanmakta yada kaynak yapılan yerlerden çatlamaktadır. Pompa basınçları sepet döndürme mekanizmaları ve elektrik tesisatları dikkatle incelenmelidir.
MAKİNELERİMİZİN EK ÖZELLİKLERİ
Tüm modellerimizde pompa basınçlarımız çok yüksek olduğundan dolayı nozul sayısı oldukça fazladır. Bu sayede yıkama konusunda maksimum verim elde edilmektedir.

Tüm model makinelerımız patentli olup çift su kazanı şeklinde imal edilmektedir ki elektrik tüketimi konusunda yüksek oranda tasarruf elde edilmektedir. Ayrıca ısı izolasyon sistemi de uygulanmaktadır. Sepet döndürme sistemi direk redüktöre bağlanmayıp kayış kasnak sistemi uygulanarak sepetin her açılıp kapatılmasında redüktör uzun yıllar dayanmakta ve parçaların birbirine çarpması engellenmiş olmaktadır.

Pompalarımız kendi imalatımız olup yüksek ısı ve kimyasal deterjana karşı 10 yıl garantilidir. Elektrik tesisatı SCHNEIDER ELECTRIC sistemlidir. Makinelerimizin su hazneleri krom kapakla kapatılmış olup, yıkama esnasında küçük parçaların yıkama suyuna karışması engellenmiştir. Ayrıca makinelerimize güvenlik amacıyla kontak anahtarı sistemi uygulanmıştır. Yükleme arabası standart olan modellerimizde otomatik sepet durdurma sistemi standarttır. Pnömatik olan modellerimizde ise kapak emniyet sistemi uygulanmıştır. Son teknoloji ile geliştirilen kapak büküm sistemi sayesinde conta vs gibi sızdırmazlık elemanları kullanılmamaktadır.

Hiçbir zaman unutulmamalıdır ki bu tip makinelerde SU-ELEKTRİK-METAL bir aradadır. Her detayı en ince şekilde gözden geçirmenizi imalatçının verdiği servis hizmetlerini araştırmanızı ve malzeme kalitesine göre değerlendirmenizi sadece fiyat kısmına bakılmamasını önemle tavsiye ederiz. Verdiğimiz bilgilerle hiçbir firmayı zan altında bırakmıyor sadece tüketicilerimizi bilgilendirmeyi amaçlıyoruz.
Copyright 2015 © REKPARSAN Otomotiv San. ve Tic. Aş.
Bu sitenin içeriğinin kaynak göstermeksizin kopyalanması ve yeniden yayınlanması yasaktır.